Smečenská 291, 273 06 Libušín
info@bwgagentura.cz
+420 730 935 849
Menu

Zpracování osobních údajů

Způsob ukládání osobních údajů

Informace o Vás používáme z důvodů jako např. realizace Vaší objednávky, personalizace webu, komunikaci ohledně našich produktů a služeb apod. Vaše citlivá data nikdy nepředáváme třetím stranám, ani s nimi nijak neobchodujeme. Výjimkou jsou analytická data pro měření chování uživatelů na webu, ta jsou ale anonymizovaná, neobsahují jméno, kontaktní údaje ani žádné další informace, které by mohly vést k identifikaci konkrétního uživatele. Tato data poté mohou být použita nástroji Google nebo Seznam pro vyhodnocení chování uživatelů, úspěšnosti kampaní nebo vytváření personalizovaného obsahu.

Doba uložení osobních údajů

Doba uložení Vašich dat je závislá na době realizace Vašeho požadavku, v případě dlouhodobé spolupráce je doba závislá na době naší aktivní spolupráce s Vámi. Ostatní data jsou ukládána po dobu, kterou vyžaduje legislativa pro účetní a podobné účely. Ve chvíli, kdy nejsou Vaše osobní data z výše uvedených důvodů již potřebná, dochází k jejich vymazání z našich databází.

Kontaktní formuláře

Pokud nám pošlete zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře na tomto webu, použijeme Vaše data pouze pro potřeby zprocesování Vašeho požadavku. Také musíte zaškrtnout souhlas se zpracováním osobních údajů, jinak nebude zpráva odeslána, o čemž budete informováni ve formuláři.

Analytická data

Též používáme analytická data k měření chování uživatelů na našem webu s použitím služeb 3. stran jako Google Analytics, Google Adwords apod. Jedná se pouze o anonymizovaná data bez uvedení jména či kontaktních údajů. Data obsahují pouze IP adresu, region a informace o tom, na jaké stránce návštěvník strávil jakou dobu, z jaké stránky přišel, v jaký čas, z jaké verze internetového prohlížeče atd. Tato data mohou být použita 3. stranou pro různé účely, např. umožnění Vašemu prohlížeči nabízet Vám personalizovaný obsah a reklamu na míru.

Vymazání osobních dat

Přejete-li si vymazat Vaše osobní data, napište nám, prosím, e-mail a Vaše data vymažeme.

Souhlas se zpracováním

Již jste souhlasili se zpracováním Vašich údajů pro výše uvedené účely kliknutím na tlačítko "SOUHLASÍM". Pokud si to již nepřejete, klikněte na tlačítko "NESOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM MÝCH OSOBNÍCH ÚDAJŮ" níže a přestaneme data o Vás ukládat.


79spokojených klientů
6850registrovaných uchazečů
1015obsazených pozic

Chci práci

Pošlete nám kontakt na vás a my se vám ozveme s nabídkou.

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím klikněte na tlačítko "SOUHLASÍM" niže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme najdete na stránce Zpracování osobních údajů.