Smečenská 291, 273 06 Libušín
info@bwgagentura.cz
+420 730 935 849
Menu

O nás

Best Working Group s.r.o. Jsme profesionální, plně certifikovaná, personálně poradenská společnost s platným povolením MPSV.

Jsme připraveni zajistit maximálně flexibilní přístup v oblasti nabídky práce. Specializujeme se na zaměstnávání pracovníků převážně dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) ze všech odvětví.

Jak pracujeme?

Klient řídí, organizuje a kontroluje práci dočasně přidělených zaměstnanců. Agentura řeší veškerou administrativní, personální a mzdovou agendu se zaměstnáváním spojenou. Zaměstnavatelem je agentura, která poskytuje zaměstnancům související podporu.

Chybí vám dělnické profese? Potřebujete flexibilně reagovat na personální potřeby ve Vaší společnosti? Máte nové zakázky a potřebujete krátkodobě větší počet pracovníků? Nabízíme okamžité řešení Vašich potřeb

Certifikace


79spokojených klientů
6850registrovaných uchazečů
1015obsazených pozic

Chci práci

Pošlete nám kontakt na vás a my se vám ozveme s nabídkou.

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím klikněte na tlačítko "SOUHLASÍM" niže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme najdete na stránce Zpracování osobních údajů.